| צור קשר | בתי דפוס | שלח קובץ מוכן | הדפסות | פרופיל | ראשי
הדפסות

ב"ארט גרף" רכשנו מכונה חדשה וייחודית ואנו פותחים לכם עולם חדש של אפשרויות!


הדפסה ישירה על חומרים קשיחים פותחת בפניכם עולם חדש של אפשרויות לעיצוב, למיתוג וליצור מוצרים מקוריים ומיוחדים.

ב"ארט גרף" רכשנו מכונה יקרה ומיוחדת המדפיסה על חומרים קשיחים ברוחב של שניים וחצי מטר ובגובה של שישה סנטימטר. בארץ קיימות רק ארבע מכונות בעלות כושר הדפס על משטחים קשיחים בגדלים אלו, אחת מהן נמצאת אצלנו!! 

הדפסה על קשיחים – כל היתרונות במכונה אחת

  

ההדפסה על גבי הקשיחים מתבצעת בטכנולוגיית UV והיא מאפשרת הדפסה על מגוון כמעט אין סופי של חומרי הדפסה קשיחים.  


דיו UV אינו נספג על גבי המדיה המודפסת, אלא מתייבש מיד בזמן ההדפסה, אפשר להגיע למגוון גדול של צבעים, התמונה מתקבלת באיכות גבוהה, היא חדה וברורה, הצבע לא דוהה והמחיר אטרקטיבי במיוחד.


הודות למכונה החדישה אנו יכולים לקצר תהליכי עבודה המתבטאים בחיסכון במחיר, בעלויות העבודה ובעלות של החומרים. אם בעבר היינו צריכים להדפיס על מדבקה  ולהדביק את המדבקה על המוצר, מהיום אנו מדפיסים ישר על החומר הקשיח.   בשל ההדפסה הישירה על החומר הקשיח המוצר הסופי מתקבל ברמת גימור גבוהה. אין בועות אוויר, המוצר לא נשרט והוא עמיד בשמש.


באמצעות ההדפסה הישירה על חומרים קשיחים אנו מסוגלים להגשים כמעט כל חלום וליצור מגוון רב של מוצרים כמו שלטים, דברי נוי, הדפסה על שטיחים, ועוד. 


על אילו חומרים אנחנו מסוגלים להדפיס?


הדפסה על זכוכית היא אחת מהעבודות המרשימות ביותר. את השימוש בהדפסה על זכוכית אפשר לראות כמעט בכל מקום, בעיצוב הבית, בעסק, בשלטים ועוד. אנו משתמשים בזכוכית איכותית ומדפיסים באיכות וברזולוציות מהגבוהות בעולם.

הדפסת תמונות על זכוכית תאפשר לכם ליצור תמונות יוקרתיות ומרשימות שיעטרו כל חלל, בית, בית עסק, מוסדות ציבור ועוד. זכוכית מודפסת היא דרך נפלאה ליצור עבודות אומנות מדהימות ובמחיר לא יקר. עבודות זכוכית מחיר מתאימות לכל תקציב.  

הדפסה על עץ מיועד לאומנים, לנגרים לעיצוב עבודות נוי לבית ולשלטים. אנו מבצעים את כל סוגי ההדפסות על כל סוגי העץ.


באמצעות ההדפסה על שטיחים אפשר ליצור שטיח אישי ומקורי. אפשר להדפיס תמונה אישית או תמונות אומנות מפורסמות בכל גודל ובכל הצבעים. השטיח שיתקבל יהיה ייחודי, יוקרתי ומרשים.

הדפסה על P.V.C. מתאימה לחדרי ילדים למטבח, לחדרי שירותים לבתי עסקים לגני ילדים ועוד. ה- P.V.C. הוא חומר פלסטיק גמיש שעליו אפשר להדפיס כל תמונה שתבחרו, והתוצאה תהיה מדהימה ביופייה.  


הדפסה על פרספקס היא הדפסה איכותית הנשמרת לשנים רבות. הדפסה על פרספקס מתאימה לתמונות, לשילוט פנימי וחיצוני, למתקני תצוגה, לתערוכות ועוד.  


ב"ארט גרף" אנו מובילים את תחום ההדפסה על חומרים קשיחים בעזרת מכונה חדישה וייחודית המבצעת הדפסות ישירות על חומרים בגדלים ייחודיים, ביעילות ובמקצועיות.

 
ראשי  |   תנאי שימוש באתר  |   הרברט סמואל 11 חדרה, מיקוד-3836271   |   טלפון: 1-700-700465   |   דוא`ל: office@artgraph.co.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין