| צור קשר | בתי דפוס | שלח קובץ מוכן | הדפסות | פרופיל | ראשי
הדפסה על בד קנבס

הדפסה על קנבס – זו לא עוד תמונה!

בעבר רק אנשים בעלי רכוש וממון יכלו להרשות לעצמם לתלות תמונות ויצירות אומנות בסלון ביתם. אך אחרי שהתברר כי בד הקנבס יכול לשמש לא רק כמצע לציורי שמן מקוריים, אלא גם להדפסת תמונות, כל אחד יכול, גם בתקציב נמוך יחסית, להתפאר בתמונות מיוחדות ויוקרתיות בביתו, במשרד, בקליניקה ובכל מקום. אם תפנו לחברת "ארט גרף" המבצעת הדפסה על קנבס באיכות גבוהה, כמעט אף אחד לא יצליח להבחין בין תמונה שצוירה ביד אומן לבין תמונה שהודפסה באיכות גבוהה על בד הקנבס.
חברת "ארט גרף" הוקמה בשנת 2005 והיא מספקת שירותים בתחום העיצוב הגראפי, דפוס דיגיטאלי, שילוט, צילום, הפקות דפוס כוללות ועוד. צוות החברה צבר ניסיון וידע רב בכל תחום, הוא מחויב לשירות מקצועי ואדיב ולעמידה בלוח הזמנים. מחפשים הדפסה איכותית על בד קנבס? צרו קשר!


הדפסה על בד קנבס – הלהיט שכבש את כל העולם


בד קנבס הוא בד העשוי מכותנה, הוא ארוג בצורה גסה ויש לו שימושים רבים. במאה הארבעה עשר החליף בד הקנבס את לוחות העץ שעליהם נהגו הציירים לצייר והוא משמש את הציירים עד היום.
בשנות התשעים, הודות להתפתחות הטכנולוגיה בתחום ההדפסות, החלו להדפיס על בד הקנבס יצירות אומנות, צילומי משפחות, דיוקנאות, קולאז`ים וכל ציור או מזכרת חשובה. זה הפך ללהיט. בכל העולם, וגם בישראל, החלו האנשים לגלות את נפלאות בד הקנבס, להדפיס ולקשט את ביתם בתמונות יוקרתיות, ובמחירים הרבה פחות יקרים.
תהליך ההדפסה על בד הקנבס דורש מקצועיות, ידע וניסיון. זו אינה הדפסה בלחיצת כפתור. חשוב להקפיד על כללים רבים כדי להגיע לתמונות איכותיות וברמה גבוהה.
אפשר להדפיס כמעט כל תמונה, אך חשוב לדעת להתאים לתמונה את הגודל הרצוי, לעתים תמונה גדולה מדי לא תצא ממוקדת, חדה ובהירה. ב"ארט גראף" ידעו להתאים לכל סוג של תמונה את הגודל המתאים כדי להגיע לתוצאות המרביות.
יש שיטות שונות של הדפסה על בד קנבס. שתי השיטות המרכזיות הן שיטת "הסולבנט" ושיטת "הפיגמנט". לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות. המומחים בתחום ההדפסה על בד הקנבס ידעו לבחור לכל תמונה את שיטת ההדפסה המתאימה.
כדי שהתמונה תצא איכותית יש לבחור בד קנבס מאיכות מעולה. איכות הבד משפיעה מאוד על המראה הסופי של התמונה. רצוי לבחור בד קנבס המכיל לפחות תשעים וחמישה אחוזי כותנה. חשוב מאוד להקפיד על גימור איכותי. בדרך כלל רצוי לצפות את התמונה בלכה כדי להגן עליה מפני כתמי ידיים, קרני השמש ועוד. אם תעדיפו תמונה בגוון מט, תשאירו אותה ללא ציפוי. מתיחת הבד וצורת העיטוף של התמונה, משפיעים גם הם על התוצאה הסופית.
יש לכם תמונות מיוחדות בטלפון הנייד שלכם שתרצו להנציח? רוצים ליצור דיוקן של דמויות חשובות במשפחה או בחברה שבה אתם עובדים? רוצים לתת מזכרת מיוחדת לאנשים שאתם אוהבים? ההדפסה על קנבס היא בדיוק עבורכם!


 עצב בעצמך ב-3 צעדים פשוטים!


לקבלת מחיר להדפסה רחבה ולמעבר להזמנה כמו שמשוניות, מדבקות ויניל וכו` לחץ כאן

אנא בחר בגודל המתאים, ולאחר מכן בדוגמא המועדפת עליך, והחל לעצב את ההקדשה, אם תרצה בכך, בעזרת מערכת העיצוב המתקדמת שלנו.

כל התמונות שלנו מודפסות על בד קנבס באיכות גבוהה ובאיכות ההדפסה הטובה ביותר לשם יצירת מוצר מצוין לשביעות רצונך
.

חשוב ביותר!!!
בשלב 2, השלב שלאחר העיצוב, תוצג בפניך דוגמא הזהה לדוגמא שתודפס. נא לשים לב לשינויים ולקפיצות שייתכנו בטקסטים בעקבות הכנסה לא נכונה. שילובים אינה אחראית לכל טעות שתיווצר לאחר שליחת המוצר להדפסה.


לחץ כאן כדי לצפות במצגת הדרכה לעיצוב המוצר

 מוצרי קנבס:

1 קנבס ללא מתיחה גודל 50X70 ס"מ


1 קנבס עם מתיחה על עץ גודל 50X70 ס"מ


1קנבס ללא מתיחה גודל 60X90 ס"מ


1 קנבס עם מתיחה על עץ גודל 60X90 ס"מ 

ראשי  |   תנאי שימוש באתר  |   הרברט סמואל 11 חדרה, מיקוד-3836271   |   טלפון: 1-700-700465   |   דוא`ל: office@artgraph.co.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין